Бакыбаев курмангази турсынбаевич
ИнформатикаСабақ жоспары11 сынып
Материал туралы қысқаша түсінік:
Қысқа мерзімді жоспары
бөлім мобильді қосымшалар
педагогтың аты-жөні бакыбаев курмангази турсынбаевич
күні: 13.01.2025ж.
сынып 11 ә қатысушалыр саны қатыспағандар саны
сабақтың тақырыбы: мобильді қосымшалардың конструкторлары және мобильді қосымшаларды әзірлеу ортасы
оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары 10.1.4.1 конструкторде ыңғайлы мобильдік қосымшасыныың интерфейсін құру
сабақтың мақсаты: - мобильді қосымшаларды жасау платформаларының қосымшаны жасау тәсілдері бойынша ажыратады
- мобильді қосымшалардың конструкторларын анықтайды
- mit app inventor функционалдық ортасын бағалайды.
бағалау критерийлері - мобильді қосымшаларды жасау платформаларының қосымшаны жасау тәсілдері бойынша ажырата алады
- мобильді қосымшалардың конструкторларын анықтай алады
- mit app inventor функционалдық ортасын бағалай алады.
ойлау дағдыларының деңгейі білу, түсіну, қолдану
сабақтың барысы:
сабақтың кезені/ уақыт педагогтың әрекеті оқушының әрекеті бағалау ресурстар
сабақтың басы сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу.
қызығушылықты ояту: «досыңа тілек» әдісі
өткен тақырыпты пысықтау:
1. қандай жағдайда freedexpano программасын, ал қандай жағдайда freedexpano gui программасын қолданған дұрыс.
2. freedexpano gui программасының артықшылықтары мен кемшіліктерін ата
3. freedexpano мен freedexpano gui программаларын салыстыр.
ой қозғау арқылы жаңа тақырыпты ашу
презентациядан суреттер беріледі, суреттер бойынша сұрақтар қойылады.
сабақтың тақырыбы: мобильді қосымшалардың конструкторлары және мобильді қосымшаларды әзірлеу ортасы
оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:
10.1.4.1 конструкторде ыңғайлы мобильдік қосымшасыныың интерфейсін құру
бағалау критерийлері:
- мобильді қосымшаларды жасау платформаларының қосымшаны жасау тәсілдері бойынша ажырата алады
- мобильді қосымшалардың конструкторларын анықтай алады
- mit app inventor функционалдық ортасын бағалай алады. 1.мұғаліммен амандасады.
сабаққа көңілді қатысады
дескриптор:
-талдау жасайды
-сұраққа жауап береді
сұрақтарға жауап береді
тақырыпты ашады
танысады
мұғалімнің кері байланысы. ауызша бағалау, мадақтау
дәптер, оқулық
сабақтың ортасы жаңа сабақты түсіндіру
1-тапсырма:
интернет желісінің ресурстарын қолданып, мобильді қосымшалардың танымал 10 конструкторының тізімін жаса. нәтижесін кесте түрінде жазыңдар.
ресурс мүмкіндіктер құны
2-тапсырма:
интернет желісінің ресурстарын қолданып, мобильді қосымшаларды әзірлеудің ең танымал шоғырландырылған ортасының тізімін жаса. нәтижесін кесте түрінде жазыңдар.
ресурс мүмкіндіктер құны
3-тапсырма:
mit app inventor функционалдық ортасын бағала. бұл ортада қандай компоненттер бар? осы компоненттердің негізінде қандай қосымшаларды құруға болады? жазыңдар.
дескриптор.
-ресурстарды анықтайды
-мүмкіндіктерін жазады
-құнын жазады
дескриптор.
-ресурстарды анықтайды
-мүмкіндіктерін жазады
-құнын жазады
дескриптор.
-бағалайды
-компоненттерді анықтайды
стикерлер арқылы өзін-өзі бағалау
стикерлер арқылы бірін-бірі бағалау
мұғалімнің кері байланысы ауызша бағалау
жұмыс дәптері
оқулық
оқулық, дәптер
сабақтың соңы сабақты қорытындылау:
сұрақ-жауап:
1. «мобильді қосымшалардың конструкторы» дегеніміз не?
2. конструктор мобильді қосымшаларды әзірлеу ортасынан несімен ерекшеленеді?
кері байланыс:
«++, ?» арқылы кері байланыс жүргізу. дескриптор:
-сұрақтарға жауап береді
кері байланыс жасайды
мұғалімнің кері байланысы ауызша бағалау
оқулық
үйге тапсырма 1. mit app inventor-дың көмегімен қосымшаға қолданушы интерфейсінің қандай компоненттерін орналастыруға болады?
2. screen, батырма, жазба, мәтін компоненттері үшін «компоненттер мен олардың қасиеттері» кестесін толтыр. кестеде компоненттің 5 негізгі қасиеті мен мүмкін мәндерін көрсет. жазып алады күнделік
Sheber Education
24 Маусым
2
0